logo

logo

Oddział położniczo-ginekologiczny

Centrum Medyczne "Ujastek"

ul. Ujastek 3
31-752, Kraków-Nowa Huta

Nasze Poradnie/Oddziały Prześlij wizytówkę

O Oddziale

 

W Oddziale Położniczo-Ginekologicznym każdego dnia rodzi się Szczęście. To wyjątkowe chwile, którym mamy zaszczyt towarzyszyć oferując wsparcie, profesjonalną opiekę medyczną, najwyższy poziom bezpieczeństwa.

 

Rodzącym Pacjentkom zapewniamy nowoczesne sale porodowe z regulowanymi łóżkami porodowymi, z wysoko wyspecjalizowanymi stanowiskami dla noworodków.

 

Każda sala porodowa połączona jest z salą przedporodową skąd Pacjentka przechodzi w II okresie porodu. Sala przedporodowa służy tylko jednej Pacjentce gwarantując pełną intymność. Przygotowania uwzględniają prośby i preferencje Pacjentki i są one realizowane przez położne i lekarzy nadzorujących przebieg porodu.

 

Na życzenie Pacjentek możliwy jest poród w wodzie, łagodzący stres i ból narodzin, a poród w towarzystwie bliskiej osoby stanowi dla naszego Oddziału standard.

 

Po porodzie zdrowy noworodek kładziony jest Matce na piersi. Nieprzerwany kontakt matki z dzieckiem po porodzie trwa „stosownie do życzenia Mamy”. Ojciec, jeśli tylko sobie tego życzy, może przeciąć pępowinę. Pierwsze karmienie odbywa się jeszcze w sali porodowej w ciągu dwóch pierwszych godzin życia nowonarodzonego Szczęścia.

 

Po okresie wczesnego połogu Pacjentka jest przewożona na salę Matki z Dzieckiem. Przyjazna atmosfera, profesjonalna i troskliwa opieka, wysoki komfort pobytu w pokojach dwu- lub jednoosobowych, każdy z własną łazienką, TV i bezpłatny dostęp do sieci WiFi, są zagwarantowane każdej rodzącej Mamie.

 

Promując karmienie pokarmem naturalnym Pacjentkom Oddziału zapewnione jest wsparcie Doradcy Laktacyjnego.

  • informacja - telefon - 12/6855400

Średnia ocena: Bardzo dobra

Ilość oddanych głosów: 6

Wybierz ocenę aby zagłosować

  • Nd 11 Sty 2015 / 77.253.**.**

    Ocena: Bardzo dobra

    Bardzo dobra opieka lekarska i położnych!