logo

Jestem psycholożką i psychoterapeutką w trakcie certyfikacji. Studia psychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim skończyłam w 2002 roku. Ciekawi mnie drugi człowiek – nieodmiennie pasjonuje mnie, jak wielką siłę ma psychika. Staram się pomóc pacjentom wykorzystać tę siłę konstruktywnie w procesie zdrowienia – do pozbycia się objawów i odzyskania satysfakcji z życia. Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych z zaburzeniami lękowymi i nastroju. Pracuję z osobami zagubionymi, przeżywającymi kryzysy życiowe (w związku, w rodzinie, w pracy).

Szkolę się w Fundacji Na Szlaku w Krakowie (pod kierownictwem naukowym prof. Bogdana de Barbaro) i poddaję swoją pracę regularnej superwizji. Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, należę do Sekcji Naukowej Psychoterapii PTP. Doświadczenie zdobywałam pracując m.in. na Oddziale Dziennym dla Podwójnych Diagnoz Szpitala im. dr J. Babińskiego, w ośrodku dla osób po przebytym kryzysie psychicznym „Vincent”, w poradni psychologicznej, a także w trakcie szeregu staży w Klinice Psychiatrii CMUJ. Drugą ważną dla mnie dziedziną jest literatura – jestem nie tylko zapaloną czytelniczką książek, ale także od czasu do czasu tłumaczę je na polski.

Prowadzę psychoterapię w nurcie psychodynamicznym. W naszych rozmowach często będą się więc pojawiać tematy z przeszłości – będziemy wspólnie odkrywać podłoże obecnych przeżyć oraz identyfikować mechanizmy wpływające na aktualną sytuację życiową. Czerpię jednak także z innych podejść, tak by jak najlepiej zaplanować psychoterapię każdej osoby, która zwraca się do mnie po pomoc.

 

Średnia ocena: Przeciętna

Ilość oddanych głosów: 4

Wybierz ocenę aby zagłosować